Nie je človeka, ktorý by nechcel mať hydratovanú a mlado vyzerajúcu pokožku. Staráme sa o seba každý deň a chceme svojmu telu dopriať len to najlepšie. Máme však tip, ako sa o svoj vzhľad môžete starať ešte lepšie.

Prečo je dôležité starať sa o pleť?

Naša pokožka je každý deň vystavovaná rôznym vplyvom a je len na nás, či sa pred kúpeľňové zrkadlo naozaj postavíme a pravidelne si ošetríme pleť. Najčastejšou chybou býva nepravidelné čistenie, ktoré je podnietené myšlienkou: veď sa stačí iba odlíčiť. Veď tá pleť nie je až taká znečistená.

Používajte správnu kozmetiku

Premýšľate, prečo ste si kúpili krém, ktorý nefunguje alebo nepomáha? Nemusí ísť hneď o problém samotného krému. Je kľúčové, aby ste si vybrali krém, ktorý sa hodí pre váš typ pokožky. Správna typológia je základ, a preto sledujte, pre akú pleť je krém určený, poprípade nezabudnite na správnu textúru – v lete vyberajte jemnejšie a v zime hutnejšie krémy.

Je kľúčové, aby ste si vybrali krém, ktorý sa hodí pre váš typ pokožky.

A ako si vybrať a vytipovať pre svoju pleť to, čo práve potrebuje? Kozmetika Herbalife ponúka rad kozmetických produktov, ktorý vám pomôže v každej fáze starostlivosti o pleť.

Čo všetko prináša kozmetika Herbalife?

Pleťová kozmetika Herbalife nie je iba o starostlivosti, ale aj o skvelom pocite, ktorý na pleti zanecháva.

 • Obsahuje viac ako 15 vitamínov a byliniek, ktoré denne podporujú pleť.
 • Pri niektorých prípravkoch pocítite výsledky už za 7 dní.
 • Je testovaná dermatológmi.
 • Väčšina produktov je bezfosfátová a neobsahuje pridané parabény.
 • Zamilujete si ju vďaka sviežej a podmanivej vôni rozjasňujúcich esenciálnych olejov.
 • Použite viacero prípravkov pre rôzne fázy čistenia pleti

Očistiť

Prvým krokom je zbavenie sa nečistôt a teda celkové čistenie pleti. Ak máte normálnu až suchú pokožku, spoľahnite sa na Upokojujúci čistiaci prípravok s aloe, ktorý vašu pleť zanechá sviežu a hydratovanú. Pri normálnej až mastnej pleti použite Rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi, ktorý pokožku krásne vyčistí a osvieži vďaka jojoba perličkám.

Instantný ovocný peeling alebo Čistiaca ílová maska s výťažkami z mäty vám zase pomôžu pri odstránení nečistôt a čiernych pórov, hĺbkovom čistení a vyhladení a zjemnení pleti.

Tonizovať

Nezabudnite pokožku tonizovať. Je to dôležité pre odstránenie zvyškov nečistôt, sťahovanie pórov a navrátenie prirodzeného pH pokožky. Povzbudzujúce bylinkové tonikum s príjemnou mandarínkovo-citrusovou vôňou je na to ako stvorené.

Ošetriť

Dodatočné ošetrenie pleti a pár minút starostlivosti navyše vám prinesú pocit ako za mlada – zabudnite na vrásky a známky starnutia, Sérum pre redukciu vrások sa o to postará.

Zacieliť

Minimalizujte svoje jemné vrásky a opuch okolo očí. Hydratačný očný krém alebo Spevňujúci očný gél zlepšia vzhľad vašej pokožky a zvýšia pružnosť a pevnosť pleti v očných partiách.

Hydratovať

Dostávame sa ku kroku, ktorý sme vám už pripomínali – hydratujte a zamerajte sa nielen na denné, ale aj na nočné hydratovanie pleti. Denný hydratačný krém rozjasňuje, osviežuje a skvelo vonia a Výživný nočný krém vám prinesie každé ráno krásnu a hydratovanú pleť. A ak chcete svoju pokožku chrániť proti UVA a UVB žiareniu, odporúčame Hydratačný krém s ochranným faktorom SPF 30.

Vitamíny nemusíte prijímať iba v potrave

Podľa vybraného produktu vám kozmetika Herbalife SKIN oživí vašu pleť unikátnou zmesou vitamínov. Produkty obsahujú:

 • vitamíny skupiny B3
 • antioxidačné vitamíny C a E
 • aloe vera a ďalšie bylinné prísady
 • uhorkový a citrusový extrakt
 • bentonitové bahno
 • prírodné oleje – slnečnicový, makadamový, mätový, rozmarínový
 • výťažky z čučoriedok a kokosového orechu
 • a ďalšie účinné prírodné zložky, ktoré nájdete na obale výrobku

A ak si nie ste istí, či je táto kozmetika to, čo vaša pleť ocení, overte si ju. 7-dňová výsledková sada Herbalife SKIN vás počas siedmych dní presvedčí, či je kozmetika Herbalife pre vašu pleť naozaj tá pravá.

Postarajte sa o svoju pleť hĺbkovo a špičkovo. V herbastore.sk sme presvedčení, že sa vám za to určite odvďačí skvelým pocitom a mladšou a sviežejšou pokožkou!